image_not_found-head

TRANSPORT

70kam.počet kamiónů
10mil.kilometrů ročně
16letlet na trhu
image_not_found-article
Mezinárodní a vnitrostátní doprava Profesionální řidiči, spolehlivé nové tahače a nejmodernější technologie v nich zabudované. To je trojčlenka úspěchu divize Resl Transport & Servis. Za vším stojí mnoho let zkušeností přímo z provozu vozového parku, jenž začínal s jedinou dodávkou rozvážejicí vytištěné publikace. Dnes ma flotila 70 tahačů s přívěsy.
Spolupracujeme se společností Scania Švédská SCANIA, na této prémiové značce se ustálila flotila divize Resl Transport & Servis. Průměrné stáří tahačů je pouhé dva roky, přesto neustále probíha obměna starších typů za nové. Tyto expresní soupravy uvezou až 38 europalet a používají se převážně v dopravě na klíč - tzv. Just-In-Time. Doručují se jimi díly pro automobilový průmysl: přední skla, světlomety, ale i kompletní části budoucích vozů, například podlahy. 
image_not_found-article
divize transport
image_not_found-article
Pouze kvalitní palivo značky Shell Jezdíme na prémiových pneumatikách a tankujeme pohonné hmoty té nejvyšší kvality. Představuje ji firma Shell, která prodává palivo na 45 000 čerpacích stanicích 10 milionům zákazníků. Naši řidiči používají kartu euro Shellcard, kterou lze párovat i se systémy mýtných, trajektů, silničních poplatků atd. Patří k ní havarijní služba a možnost na dálku kontrolovat jednotilvé platby.
Moderní telematický systém v každém vozidle Kromě toho, že přes GPS sledujeme, kde se naše tahače nacházejí, monitorujeme na dálku jejich aktuální technický stav včetně parametrů, jakou mají spotřebu, zda řidiči správně řadí i přibržďují... a v jakém stavu se nacházejí komponenty motoru, převodovky i brzd. To vše nám umožnuje předejít jakékoli poruše. Přes telematické systémý vyhodnocujeme i hustotu provozu, průměrnou rychlost proudu aut a jejich vzájemné odstupy, to vše v závislosti na teplotě vzduchu, povrchu vozovky, viditelnosti, bodu mrznutí, atd.
image_not_found-article

Vozový park

Low tonnage set
7,4 mdélka
2,45 mšířka
3 mvýška
8,2 mdélka
2,45 mšířka
3 mvýška
Lehkotonážní
souprava
38počet palet 14 000nosnost 120cbm

Dokumenty

Reference