840kmpočet km každý den
57místpočet míst v buse
16letlet na trhu
image_not_found-article
Mezinárodní a vnitrostátní doprava Vítejte na palubě... posaďte se, uvolněte se. Stejně jako v byznys třídě v letadle vás přesvědčíme o tom, že cestování autobusem může být radostí a odpočinkem. Servis zajistí na přání stevardky, které vám připraví pravé italské expresso a z ledničky vytáhnou i další překvapení. Za jejich ochotu a úsměv ručíme.
Spolupracujeme s firmou Scania a Higer Jako společnost zabývající se ve velkém nákladní dopravou chápeme víc než kdokoli jiný, jak důležitá je technická kvalita vozů v kombinaci se spolehlivostí a profesionalitou řidičů. Pro naše luxusní autobusy značky Scania jsme tak vybrali ty nejlepší týmy z mnoha, takové, kterým sami plně důvěřujeme.
image_not_found-article
divize bus Divize bus otisk prstu
image_not_found-article
Naše autobusy jsou plně vybavené i pro eventy Polokožené sedačky s tříbodovými bezpečnostními pásy drží vaše tělo v ideální poloze. Rozestupy mezi nimi jsou natolik velké, že se tam bezproblémově vejde i urostlý cestující - ostatně tytéž autobusy používá i česká hokejová a fotbalová reprezentace. Pro víc „vzduchu“ lze sedačky posunout do uličky a několik jich otočit.
Vezměte si s sebou na zájezd lyže nebo jízdní kolo Kapacitu autobusů o 49 a 57 místech doplňují abnormálně velké zavazadlové prostory rozšířené sportovními návěsy. Pro kola je určen cyklovlek, zimní skibox na 50 párů lyží lze použít jako přídavný ůložný prostor na vodácké vybavení nebo hudební nástroje cestujícího orchestru. I bez nich autobusy vhodně reprezentují na kongresech, výstavách, veletrzích či poznávacích zájezdech v Čechách i za hranicemi, kde splňují všechny potřebné „eurolicence“.
image_not_found-article

Vozový park

Scania Touring HD 12,9 M
Scania TouringHD 12,9 M
49 + 2 místKapacita 6,97m3Pro zavazadla 12,9 mDélka
MotorEuro 6 Polohovatelnásedadla
Toaleta Klimatizace
DVD přehrávač2x LCD Barobčerstvením
Ložnice prořidiče Nezávislétopení

Dokumenty

Reference