30zam.počet zaměstnanců
1mil.publikací ročně
25letlet na trhu
image_not_found-article
Výroba publikací, časopisů, knih a učebnic Moderní tiskárna Reslů je v budově bývalého mlýna z roku 1701 ležícího na toku řeky metuje při silnici z Hronova do Police na Metují. Kolo v náhonu léta chybí, přesto to tam spokojeně „klape“
Projekty zpracujeme pro zákazníka na klíč Základem dokonalého výstupu jsou skvěle připravené podklady. Ať už je nehrajete na FTP server, nebo pošlete mailem, o zakázku se postaráme v řádu pár hodin. Taková pružnost je dnes běžným standardem. Z digitálních podkladů vzniknou tiskové desky a připravéna publikace „letí“ na poslední náhled před tiskem.
image_not_found-article
divize print Divize print otisk prstu
image_not_found-article
Vlastní knihárenská dílna Přestože tvoří většinu našich zakázek knihy, vytiskneme vám téměř cokoli. Letáky, prospekty, katalogy i lifestylové časopisy. Spojujícím prvkem všech u nás zpracovaných tiskovin je vysoká kvalita. Moderní stroje se hlídají v mnoha ohledech samy, přesto má vždy poslední slovo náš léty ověřený proškolený pracovník.
Muller Martini, Ryobi, Heidelberg a Dataline Tak jako na sebe musí na desetinu milimetru pasovat tiskové desky pro žlutou, purpurovou, azurovou a černou barvou, navazují přesně na sebe výrobní operace pro co nejrychlejší zhotovení zakázky. V současnosti disponujeme třemi ofsetovými stroji značky Ryobi, pro které jsme tak zvanou „referenční“ tiskárnou.
image_not_found-article

Kalkulace zdarma

Během 24h Vám zdarma připravíme cenovou kalkulaci

Technologie

Proces objednávky

1
Prepress (CTP)
2
Tisk
3
Falcování
4
Knihařské zpracování
5
Dokončovací operace
6
Balení/Export
7
Doručení

Dokumenty

Reference

ZAVOLEJTE MIcall us

Nechte nám na sebe kontakt

Ozveme se vám během 24 hodin

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o vaší kalkulaci. Více najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.